4 boyutlu ultrason değerlendirmesi ile bebeğinizin yüzünün görüleceği en iyi dönem 28-34. gebelik  haftaları arasıdır.

Anne adayları ilk ultrason muayeneleri için çok heyecanlı ve heveslidirler. Fakat iki boyutlu ultrasonda gri, karmaşık resimler görünce biraz hayal kırıklığına uğrarlar. İki boyutlu ultrason değerlendirmesinde bebeğinizin iç organlarının değerlendirmesi iyi bir şekilde yapılır.
Dört boyutlu değerlendirmede ise iç organlardan kalp değerlendirmesi ve bebeğinizin dış görüntüsünün değerlendirilmesi çok net bir şekilde yapılır.

4 Boyutlu Ultrason Ne Zaman Çekilir
10 haftalık gebelikten itibaren dört boyutlu görüntü alınabilir. Bu haftada bebeğin kafa kemiği iyi değerlendirilir.
28. Haftaya kadar, fetüs yüzünde cilt altı yağ dokusu tam oluşmaz. Bu dönem sonrası değerlendirmelerde  ise bebeğinizin anne veya babasına benzemesini dah

Heyacanlı anne adayları için bebeklerin yüzlerini görmek çok güzel bir duygu.

4 Boyutlu Ultrason Zararlı Mıdır?

Ultrasonun bebeğe zararlı bir uygulama değildir. Ultrasondan bebeğe giden sinyal, ses dalgasının bir şeklidir.
Kliniğimizde bulunan General Electric P 8 model ultrason ile değerlendirilmeler başarılı ve tatmin edici şekilde yapılmaktadır.

Bebeğinizin 4 boyutlu ultrason değerlendirmesinden aldığımız görüntüsünü üç boyutlu yazıcıya aktararak, üç boyutlu çıktısını alabiliyoruz.
Bebeğiniz ve sizin için unutulmaz bir hediye olan bu görselleri yaptırmak için Vadi İstanbul’da bulunan Kliniğimizden randevu alabilirsiniz.

Randevu Almak İçin

Kızlık zarı onarımı hakkında soru sormak veya randevu almak için @doktorebruunal instagram adresinden veya 0532 632 40 34 nolu telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bizimle iletişim kurmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Adres

Ayazağa Mah.
Vadistanbul Alışveriş Merkezi
Bulvar Etabı 2A Blok
9. Kat Daire 68
Sarıyer / 
İSTANBUL

Çalışma Saatleri

Hafta içi
09:00 - 17:00 arası

Paylaşım