Tedavileriniz için sizi Adana’ya,

Ebru Ünal Kadın Sağlığı Ünitemize

bekliyoruz.

Adana

Türkiye’nin her bölgesinden gelen hasta sayımızın giderek artması nedeniyle kısa bir yazı ile Adana’da nerede kalabileceğiniz  ve kebap konusunda nereleri tercih edebileceğiniz hakkında size kısa bilgilendirme yazmak istedik.

Adana’ya gelmek için sadece kliniğimizde tedavi olmayı değil Adana ‘da yapacaklarınızı da hesaba katmanızı öneririz. Adana, Akdeniz bölgesinin doğu kısmında, yaklaşık iki milyon nüfuslu ilidir.

Nereye Gidilir?

Büyük İskender, Kleopatra ve hatta Lokman Hekimin yaşadığı yer olan Adana ve Seyhan Nehri etrafı, tarih açısından çok zengindir. Merkez Park, Hacı Sabancı Camisi, Atatürk’ün Evi, Etnografya Müzesi, Ziyapaşa Caddesi’ni görülecekler listesine koymanızı öneririz.

Nasıl Gelinir?

Adana’ya her gün İstanbul, İzmir ve Antalya’dan direk uçuşlar vardır. Diğer illerle ilgili uçak seferleri için Adana Hava Limanı web sayfasını ziyaret ediniz. Pegasus, Anadolu jet, Bora jet, Atlas Jet, THY Adana’ya sefer yapan şirketlerdir.

Nerede Kalınır?

Adana’da Kliniğimize ve Havaalanına veya otogara yakın olan ve güvenle kalabileceğiniz oteller ise; Divan Oteli, Seyhan Oteli, Shareton, Hilton, İbis Adana, Adana Plaza Oteli’ni kullanabilirsiniz.

Kliniğimiz, E-5 Karayoluna paralel, Adana Sabuncu Camisi yanında, Acıbadem Hastanesi ve Ortapedia Hastanesinin karşısındadır. Adana Bilim Teknoloji Üniversitesinin bulunduğu bina olan MNS Plaza’nın yedinci katındadır.

Havaalanına 5 dakika, otogara 10 dakika mesafedeyiz. Şehir dışından gelen hastalarımız şimdiye kadar hiçbir sorunla karşılaşmadan tedavilerini güvenli ve sağlıklı bir şekilde kliniğimizde olmaktadır.

Yapılacak olan tedavi şekline göre hastalarımızın randevuları, şehrimize gelişlerine göre planlanmakta ve aynı gün içinde tanı ve tedavimiz yapılmaktadır.

Femilift Lazer ile vajen daraltma, Femilift Lazer ile idrar kaçırma tedavisi, nöromodülator ilaç ile vajinismus tedavisi, himenoplasti, Labioplasti, normal doğum, Femilift fraksiyonel karbondioksit lazer ile cilt gençleştirme, dolgu ile yüz sarkması tedavisi, Pellefirm selülit tedavisi, Pelleve ile cilt gençleştirme, Femilift ile çatlak tedavisi gibi uygulamalar, Gynefix Bakırlı Spiral uygulaması en sık yaptığımız tedavilerdir.

Bu uygulamalar diğer şehirlerden daha ucuz olduğu için, kliniğimizin kalitesi ve kullanılan malzemelerin orjinal molekül olması ve hasta memnuniyetinin yüksek olması nedeniyle hastalarımız tarafından yoğun bir şekilde tercih ediliyoruz.

Adres

Cumhuriyet Cd. No: 50
MNS Plaza Kat: 7 D: 35
(Çifte Minare Camii Yanı) Adana

Çalışma Saatleri

Hafta içi
10:00 – 17:00 arası

Sosyal Medya’da Takip Et