Hasta Yorumları

Sitemizdeki yorumlar; hasta mahremiyeti gözetilerek, hasta haklarına uygun olarak ve hasta onayı alınarak yayınlanmaktadır.

2buçuk senedir vajinismusla savaşıyorum ebru hanım sayesinde botokslu tedaviyle kurtuldum çok teşekkür ediyorum ebru hanıma  ve hemşire eda hanıma ilgisinden dolayı başarılarınızın devam etmesi dileğiyle tekrardan teşekkürler

Ebru hanım ve çalışanlarından çok memnun kaldım. Vajinusmus rahatsızlığımı gidermek için 1.5 yılımın boşa gittiğini düşünüyorum . Kesinlikle bu şikayeti olanlar geç kalmadan Ebru Ünal kliniğine baş vurun. Ebru hanım ve ekibi iyi ki sizi tanıdım. Kendime ve ilişkime şuan artık dana çok güveniyorum. Öncelikle Ebru hanımdan öğrendiğim  bir kelime ile başlamak istiyorum. Vajinusmus  evet bir suistimale  açık rahatsızlık. 1,5 yıldır gittiğim  hastaneler de  önerilen kas gevşeticileri şu an hepsi çöpteler. Ebru hanım ve ekip arkadaşlarıyla  internette dolaşırken rastladım, öncelikle  hiç umudum yoktu ve korka korka girdiğim klinikte , sonra rahatsızlığımı  çözerek en önemlisi de kendime güvenerekten ayrıldım.Güler yüzüyle Ebru hanım ve dünya tatlısı hemşire Eda hanım ve Emel  hanım  sayesinde ben bu rahatsızlığı yendim.Benim gibi olan hastalara tavsiyem kas gevşetici vs. gibi boş şeylerle kendilerinin zamanını boşa harcamasınlar.Çok teşekkür ederim. Her şey için iyi ki varsınız.Ve iyi ki bana umut oldunuz. TEŞEKKÜR EDERİM..

İyiki sizi tanımışım,  2 yıldır hergün bu  vajinusmus hastalığın içinde olmak tüm hayatımı mahvetmiş. Sayenizde artık kurtuldum her şey için çok teşekkür ederim. Boşu boşuna bu kadar  zaman çekmişim keşke daha önce tanısaydık. Herkese tavsiye edeceğim.
H.Ş.

İdrar kaçırmam vardı fotona lazerle tedavi için geldim. DR. EBRU ÜNAL  sayesinde  cok konforlu bir işlem  2 seasta  etkisini gördüm 3 seansa bile gerek duymadım. TEŞEKKÜRLER EBRU HANIM İYİ Kİ VARSINIZ.
D.G.

Kalıcı himen operasyonu geçirdim ve  bu aşamalarda bana yardımci olan Ebru hanım Emel ve Eda hanıma çok teşekkür ederim. Çok güvenilir bir yer herkese tavsiye edeceğim.
S.D.

Hep kendimi kötü hissediyordum internetten labiyoplasti amaliyati için araştırma yaparken  DR EBRU ÜNAL’A rastladım iyikide rastlamışım, çok güvenilir biryer çok tedirgin olarak gittim ve harika sonuçlar çıkardılar çok memnun kaldım çok teşekkürler ekibe ve Ebru Hanıma..
F.G.

Ebru Hanım ve ekip arkadaşlarının güler yüzleri ve samimiyetlerinden dolayı çok teşekkür ederim.İlgi ve alakları süper.Doğum esnasında motivasyonu ilgisi alakası beni çok rahatlattı ve doğuma hazırladığı için teşekkür ederim.Çok memnun kaldım.Sizlerle tekrar görüşmek üzere. Tekrar gelicem ……Beni bekleyin…Sizleri seviyorummmmm…..
H.A.

Ebru Hanımın rahatlatıcı konuşmaları sayesinde rahat bir şekilde işlemi gerçekleştirdik. İşlemi acısız ve ağrısız olarak gerçekleştirdi. Hastası olarak beni çok güzel bilgilendirdi. Çok teşekkür ederim.

İlk  gelirken biraz endişem vardı.Ama muayane kapısından girer girmez güler yüzle karşılama ve Ebru Hanımın elinden geldiğince yardımcı olması beni çok rahatlattı.Şidettle tavsiye ediyorum.Kadın sağlığı bu kadar yardımcı olabilir.
B.T.

Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğim ihtiyaçlara tam olarak cevap veren nadir sağlık merkezi olduğunu yaşarak tecrübe ettim.Herşey için teşekkür ederim.
E.N.B.

Toplumda tabu olan bizlerin kendine güvenini zedeleyen bu konuda bilgisi nezaketi hoşgörüsü ilgisi ile yardımcı plan çözüme kavuşturan bu kliniğe ne kadar teşekkür etsem azdır.İşlem sonrasında talimatlara uygun hareket ettiğiniz sürece hiçbir problem olmuyor. Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

İlk başta korkuyla geldim. Ama doktor hanımı görünce çok sevdim çok sevimli çok memnun kaldım. Hiçbir ağrı hissetmedim.

Mutsuz ve kendime olan  özgüvenimi yitirmiş olarak vajinal daraltmaya ihtiyaç duydum. Ebru Hanımın kliniğinde yaptırmış olduğum operasyon ağrısız acısız ve çok rahattı. Sonuç olarak özel hayatımdan oldukça memnunum. Tüm kadınlara tavsiye ediyorum. Ebru Hoca ve personeline sonsuz teşekkürlerrrr  .
C.R.

Normal doğum yaptım ilişki sırasında inanılmaz bir genişlik vardı. İlişki sırasında ses çıkıyordu. İki seanstan sonra daralmayı hissettim ses de kayboldu. Üçüncü seansa gerek bile duymadım. Herkese tavsiye ediyorum ağrı ,yok  kan yok çok konforlu bir işlemdi. İYİKİ VARSINIZ EBRU HANIM
E.Y.

Vajinal daraltma işlemi yaptırdım. Dört gün gibi kısa bir sürede hem ben hem de eşim daralmayı hissettik. Tavsiye ediyorum farkı sizde göreceksiniz…
E.T.

Hamileliğimin ilk ayından itibaren Ebru Hanım ve hemşirelerinin hakkını ödeyemem. Gerçekten çok memnun kaldım. Doktorum mükemmel bir insan İnşallah bir dahaki hamileliğimde yine geleceğim ve herkese tavsiye edeceğim tek doktor olacak. Sizi çok seviyorum her şey için çok teşekkürler….
L.E.

Eşimle çok güzel bir tanışma ve nişanlılık dönemimiz oldu. Birbirimizi sevdiğimizden emindik ve 3 ay önce evlendik. Ancak eşimle her cinsel  ilişki denememizde çok acı çekiyordum ve bu süre içerisinde cinsel ilişkiye hiç girememiştik. Aniden acı bir gerçekle karşılaştık, ben vajinismus hastasıydım ve bu hastalığı yenemezsem hiçbir zaman ilişkiye giremeyecektik. Belki zamanla evliliğimiz de tehlikeye girecekti. İtiraf etmeliyim ki sanki dünya üzerinde bu  hastalık sadece bende varmış hissi de oluyor zamanla insanın içinde… Benim için çok zor bir piskolojik süreç başlamıştı. Adeta dünyam karardı, kendimi aşılması çok zor bir duvar önünde  ve yapayalnız hissediyordum. Eşim hep yanımda ilgi ve desteğini hissettirse de bu yalnızlık hissi hiç geçmedi. Gittikçe de çevremden daha da uzaklaşıp içime kapandım. Aldığım psikolojik tedaviler sonucunda da vajinismusu aşamadık. Bu kabus bir an önce bitmeliydi artık, internet araştırmalarım sonucunda Jinekolog Op.Dr.Ebru  Hanım’ın enjeksiyon yöntemiyle vajinusmus tedavisi yaptığını öğrendim. Şanslıydım, polikliniği  ikamet ettiğim ilde olduğu için kendisine hemen ulaştım, doktorumun verdiği bilgileri yeterli  ve ikna edici bulunca uygulamayı yaptırdım. Uygulama çok kısa sürdü, 10 dakika kadar, uygulama esnası ve sonrasında da hiç bir acı hissetmedim. Dr.Ebru Hanım ve ekibinin sevecenliği, hastaya sıcacık yaklaşım ve ilgilerinden ötürü kendimi bir poliklinikte değil de bir aile ortamında hissettim. Ve vajinismusu yenip, eşimle  normal bir cinsel yaşama kavuşunca dünyalar benim oldu adeta, sevinçten gözlerimden yaşlar gelmeye başladı, eşimle aniden kararan yuvamıza neşe ve huzur geldi. Eşim ve ben size çok yoğun minnet duyguları içindeyiz ve çok teşekkür ederiz Ebru Hocam. İyi ki size ulaştık, iyi iki varsınız…
E.T.

Tamamen tesadüf idi tercih etmem. Ama hislerim yine yanıltmadı beni Ebru Hanım. Hakikaten yanınızdan ayrılırken büyük bir güven duygusu ile ayrılıyorum. İyiki size ve ekibinizi tanımışım. Artık gerek cilt konusunda olsun gerek kadınsal problemlerim hakkında olsun hiç tereddütsüz size uğramak istiyorum. En ufak bir ikileme düşmüyorum. İlgi ve alakanız için ve en önemlisi problemlerimize yaptığınız doğru teşhis ve tedavilerinizle güler yüzünüzle beni memnun ettiğiniz için çok teşekkür ederim.
S.K.

Çok takıntılı birisi olduğumu biliyorum ve bu takıntımı geçirebilmek için internette büyük bir araştırma yaptım. En sonunda hem bayan olduğu için rahat edebileceğimi düşündüğüm hem de başarılarını gördüğüm Sevgili Ebru Hanım’ ı seçtim. İyi ki buraya gelmişim ve iyi ki Ebru Hanım ve çalışanlarını tanımışım. Evliliğime çok az kala özgüvenimi yükselttiğiniz için çok teşekkür ederim. Hayattaki en büyük takıntımı yenmemi sağladınız. Umarım hayatınız boyunca hep böyle başarılı olursunuz. Ellerinize sağlık. SİZE MİNETTARIM EBRU HANIM ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM..
F.D.

Dr. Ebru provides the best care at every appointment. She is very personal and listens to all concerns and questions. My birthing experience with her was the best. I felt supported and in control every moment. I reccommend her to all the women I know. Thanks Dr. Ebru and nurses.
J

İlginiz alakanız samimiyetiniz ve gülen yüzünüz için size ve ekibinize çok teşekkür ederiz.Şansımız oldunuz siz bizim.Güzel doktorumuza sevgiler..
B.E.A.K

Doktorumuz ve çalışan tüm personellerin sayesinde gebelik dönemim ve özellikle doğumum umduğumdan çok daha güzel geçti.Herşey için teşekkür ederiz….
M.Ö.

İlk günden bugüne kadar herşey öyle güzeldi ki.Bu süreci eksiksiz ve mükemmel geçirdiğim için sizlere çok teşekkür ediyorum.
B.S.K

Hamilelik ve doğum esnasında memnun olmadığım bir durum yok.Size ve ekibinize çok teşekkür ederim.
B.B

Labiyoplasti ameliyatı geçirdim halime çok şükrediyorum ilginizden dolayı da çok teşekkür ederim. Çok memnun kaldım.
F.D.

2.5 yıldır evliyim. Vajınusmus sorunu ile mücadele ettim. Gitmediğim para dökmediğimiz yer kalmadı. Ama bir sorun varsa özelliklede psikolojikse ilk sonuç almak insana güç veriyor ve bu sorunu yeniyorsunuz. Bence zaman harcamadan hemen gelin. Aileniz daha fazla acı çekmesin. Günleriniz boşa gitmesin.10 dakikalık bir tedavi hiç korkmadan acaba demeden gelin….
H.S.

Vajinal daraltmada Ebru Ünal süper çok çok faydasını gördüm. Gerçekten eşimin çok memnun olduğunu hissettim en önemlisi aldatmadığından eminim 30 yaşını geçmiş bayanlara tavsiye ederim süperr birşeyyy…….
Ş.A.

2,5 Yıldır vajinusmus hastasıydım gitmediğim doktor uygulamadığım tedavi kalmadı. Ebru Hanıma çok çaresiz bir günde internet üzerinden tanıştım ve bu hastalığı Ebru hanım sayesinde yendim ve başardım. Kendisi ve çalışanları çok ilgili güler yüzlü, çok çok teşekkür ederim Ebru hanım iyi ki varsınız iyi ki tanıdım sizi .Bu hastalıkla boğuşan herkese tavsiye ediyorum mutlaka gelin ve tedavi olun.
H.A.

I am very happy thar I vizited this clinic. people who work here are professionals, the highest level of treatment. thank you
K.

Her yönden çok memnun kaldım en çok hoşuma giden gördüğüm ilgi ve alakadan ötürü kendimi rahat hissetmem. GYNEFİX taktırdım ve bartolin kisti tedavisi oldum. Çok memnun kaldım çok rahatım. TEŞEKKÜRLER.
A.T.

Buraya genital egzema şikayeti ile geldim. 3 yıldır bu şikayeti çekiyordum. Ebru Hanım’ın sayesinde ilk seansta şikayetimden kurtuldum. Kendisine ve klinik çalışanların ilgisi için çok teşekkür ederim.
A.B.

Arkadaşımın tavsiyesi üzerine DR EBRU ÜNAL’ı tercih ettim. Çok memnun kaldım. Alanında bilgi donanımı yüksek yeniliklere açık bir hekim. Tavsiye ederim.
A.K.

Her yönden çok memnun kaldım. En çok hosuma giden gördüğüm ilgi ve alakadan ötürü kendimi rahat hissetmem Gynefix taktırdım ve barsolin kisti tedavisi oldum çok memnun kaldım çok teşekkür ederim.
A.T.

Kaçırmadan muzdarip olan bu sistemle dünya varmış diyen biriyim. Gerek doktor gerek hemşirelerimiz harika.Dahada ilerlemeden hastalık kalmıyor kesinlikle tavsiye ediyorum.
E.İ.

Ebru hanım ve ekibinden çok memnun kaldım.Her vajinusmusun yaptırabileceği %100 başarılı ve kolay bir işlem.Daha önce o olayları yaşamamiş gibi hissediyorum şimdi çok teşekkür ediyorum ve iyiki sizi tercih etmisim. Herkese tavsiye ediyorum..
S.A

Ebru hanım ve ekibi çok güler yüzlü işlerinde profesyonel insanlar.Ebru hanm her türlü sıkıntımızı paylasabileceğiniz bir doktor.İnternetten çekinmeden buraya geldim.Kafasında soru işaretleri olan bilgilenmek isteyen herkese şiddetle tavsiye ederim.
N.G.

Klinik tedavi yaklaşiminın yanında hasta iletişiminin de çok iyi olması hasta olarak beni fazlasıyla tatmin ediyor Ebru hanım ve ekibine çok teşekkür ediyorum.
A.D.

Eşim ve ben Ebru hanımla tanısmanın bizim için buyuk bi sans olduna inaniyoruz.Hamilelimin başindan doguma kadar gecirdigimiz sürede Ebru hanımın bilgisi ilgisi güler yüzü her konudaki sorularımıza tatmin edici cevapları hatta bizim aklımıza gelemeyecek pen çok konudaki tavsiyeleri bizim bu süreçte kendimizi huzurlu ve güvenli hissetmemizi sağladı.Ayrıca feral ve tertemiz bir klinikte kendisi gibi güleryüzlü ekibi tarafından kendimi özel hissettim.Sonuç olarak ticari bir doktor hasta ilişkisi değil çok insane hatta dostluk boyutu yüksek bi süreç yaşadık.İnşallah ikinci hamilelik dönemimide başından sonuna kadar Ebru Hanımla birlikte geçirmek istiyorum
F.G.L.

İnternetten tesadüf buldum ilk görüştügüm ve muayene oldugum klinik doktorum ve ekibi mükemmmel ve cok memnunum.Herhangi bir başka tedavimde ilk tercih edecegim klınik benim için.Detaylı bilgi ilgi alaka merak edilen her soruya açık ve net cevaplar tam bir güven teşekkur ediyorum ve saygılar sunuyorum.
N.M.

Doktorum ve çalışanlarının güleryüzü, ilgisi ve samimiyetine teşekkür ederim. Sizleri seviyoruz.
H.A

3 yıldır bir problem yaşamaktayım. Acil olarak gelmiştim ve çok memnun kaldım. Ebru Hanım ve ekibi çok iyi bir ekip. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.
A.B.

Ebru Hanım çok samimi ve işinde uzman bir doktor.Sıkıntılarımdan kısa sürede kurtulmamı sağladı. Herzaman tercih edeceğim.
N.C.

Güleryüz ve dört dörtlük hizmet, bilgili ve araştırmacı bir doktor Ebru Ünal.Çok memnunum. Herkese tavsiye ediyorum.
D.E.

Ebru Hanım çok samimi ve işinde uzman bir doktor.Sıkıntılarımdan kısa sürede kurtulmamı sağladı. Herzaman tercih edeceğim.
N.C.

Her şey çok güzel.Tüm ekibe teşekkür ederim.
G.D.

Bu yaşıma kadar cildim ile ilgilenmedim ve Ebru Hanım harikalar yarattı. Hiç tereddütsüz güvendim. Çok güzel sonuçlar aldım. Kadın doğum ve cilt üzerine çok bilgili ve her konuda azimle kendini geliştiren bir doktor. Ebru Hanımla buluştuğum için kendimi şanslı hissediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.
T.İ.

Ebru Hanım ve diğer çalışanlarından çok memnunum. Herkes çok ilgili ve güleryüzlü. Ebru Hanım hastalarını rahatlatabilen, sormadan ekstra bilgi veren nadir doktorlarlardan.
A.T.

Ebru hanım çok anlayışlı ve güleryüzlü. Her detayı anlatması çok rahatlatıcı . Hemşireler ise çok ilgili , anlayışlı ve kibarlar.
M.E.

2,5 senelik evliyim ve dünyada sadece benim yaşadığımı sandığım vajinusmus rahatsızlığına sahiptim. İnternet araştırmalarım sonucu ulaştığım Ebru Hanım sayasinde kontrollü bir şekilde hem psikolojik hem teknik açıdan müdahalelerle bu rahatsızlığı yendim. Tek pişmanlığım niye daha önce gelmedim de bu kadar zamanı boşa harcadım 🙂 Tek değilsiniz ve lütfen boş yere vakit kaybetmeyin, umutsuz olmayın.
N.Ö.

15 yıldır özellikle de sosyal yaşantımı etkileyen idrar kaçırma problemim vardı. Dışarı her çıktığımda, alış veriş merkezlerinde gözüm hep bir lavabo arıyordu. Yürüşlerimi yarım bırakıp eve dönmek artık sinirlerimi iyice bozmuştu ki, sadece 20 dakika süren bir işlem olan fotona lazer uygulamasıyla artık bu problemim ortadan kalktı. İşlemin uygulanmasının üzerinden sadece 3 gün geçmişti ve benim artık böyle bir sorunum kalmamıştı. Dr. Ebru Ünal’ a ilgisi ve bu başarılı uygulaması için çok ama çok teşekkür ederim.
M.E.

Dr. Ebru Hanımla tanıştığım için ve onun hastası olduğum için gerçekten kendimi çok şanslı hissediyorum. Bu 3. gebeliğimdi, diğer deneyimlerime dayanarak en rahat gebeliğimi, doğumumu Ebru Hanımla yaşadığımı söyleyebilirim.
Ö.D.

Hamilelik sürecimin en başından doğum sürecime kadar her anlamda destek aldım kliniğinizden. Çok güzel bir hamilelik süreci geçirdim. İlk doğumum olduğu için doğum anı umduğumdan zorlanmış olsam da desteğiniz her şeyi daha da kolaylaştırdı. Daha 1 haftalık anne olarak yine hamile kalsam yine size tercih eder ve yine normal doğum yapmak isterim. Her şey için teşekkürler.
B.A.C.

7 aylık evliyim 3 ay boyunca vajinismus (cinsel ilişkiye giremememe) sorunu yaşadım. Çeşitli doktor ve psikologlardan destek aldım fakat maalesef çözüme ulaşamadım, yaklaşık 4 ay kadar önce internet araştırmalarım sonucu Dr. Ebru Ünal hanıma rastladım ve görüşmeye gittim bana tüm samimiyetiyle bunun aşılamayacak bir sorun olmadığını ve güvenilir bir yöntemden (ilişki sırasında istemsiz olarak kasılan kasların geçici olarak felç edilmesi) yönteminden bahsetti. Ebru hanıma sonsuz güvenip toplam 15 dk kadar süren bu işlemi yaptırdım ve sonrasında sağlıklı bir şekilde ilişkiye girememe sorunum çözülmüş oldu eşim ve ben verdikleri destek, güven ve samimiyetten dolayı Ebru hanım ve ekibine sonsuz minnet duyuyoruz. İyi ki varsınız.
J.M.D.

Hamileliğimin başından sonuna kadar doktor Ebru Hanım’dan çok memnun kaldım. Güleryüzü ve ilgisi bizi memnun etti.
S.O.

Yaklaşık 1 yıllık evliliğim vardı. Vajinusmus tedavisi için internette arama yaparken Dr. Ebru Ünal’a rastladım. Eşimle birlikte klniğine gittik ve yapmış olduğu vajinusmus tedavisiyle bu sorunumuz çözüldü. Tedavinin hemen ardından bir bebek beklediğimiz haberini aldık. Tedavim aşamasında Dr. Ebru Ünal’dan çok memnun kaldığımı belirtmek istiyorum. Bu sorunu yaşayan herkese kendisini tavsiye ediyorum. Her şey için çok teşekkürler :).
Ç.K.

Kliniğinize geldiğim ilk günden beri güleryüzünüz ve ilginizle beni çok memnun ettiniz. Dr Ebru Ünal çok ilgili, alanında uzman ve hasta psikolojisini çok iyi çözmüş bir hekim. Bu nedenle her kontrolde bilgilenmiş ve moral bulmuş olarak eve döndüm. Baştan beri normal doğumu desteklemesi ve bu yönde beni yönlendirmesinden çok memnun kaldım. Doğumumun çok güzel ve kolay olacağını her randevuda vurguladı ve gerçekten de bebeğime tamamen normal bir doğumla kavuştum. Dr Ebru Ünal’a ve kliniğindeki personele çok teşekkür ediyorum. Herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Güleryüzlü personel ve temiz bir ortamda muayeneye gelmek gerçekten çok moral vericiydi. Her şey için çok teşekkür ediyorum. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum.
Ç.O.

Doktorum Ebru Ünal ile çıktığım bu yolda hekimim ve çalışanlardan çok memnun kaldım. Doğumdan çok korkmama rağmen doğumum çok kolay ve korkusuz geçti. En baştan Ebru Hanım’ın tavsiye ettiği gibi normal doğum yaptım. Sancılar ever ağrılı olsa da doğum gayet kolay oldu. İyi ki normal doğum yapmışım. Herkese normal doğumu tavsiye ediyorum.
Ö.A.

İlgi ve alakasından çok memnun kaldım.
N.B.

Ben kendi adıma doktorumu bulduğumu düşünüyorum. En önemlisi de bu bence. Gerek doktor hanım gerekse asistanları olsun son derece kendimi güvende hissettiğim bir ortam
S.K.

Benim eşimin çok rahatsızlığı vardı, kasık ağrısı. Gitmediğimiz yer kalmadı. Ankara Hacettepe Üniversitesi bile. Ebru Hanım’ı internetten bulduk. 2 yıldır eşim hastaydı, Ebru Hanım eşimi iyileştirdi. Şimdi eşim çok iyi.
M.Ö.

Şimdiye kadar bir çok doktora gittim ve tek memnun kaldığım yer Ebru Hanım oldu. Her şey için teşekkür ederiz. Bu güzel ilgi ve alakanızdan dolayı çok çok teşekkürler 🙂
S.S.

Ebru hanım bölümünde uzman bir hekim. Benim ikinci doğumum. İki doğumumu da Ebru Hanım gerçekleştirdi. Süreçteki ilgi ve alakasından dolayı kendisine teşekkür ederim.Kendisinden çok memnun kaldım. Herkese de tavsiye ederim.
M.G.

Hamileliğim süresince Ebru Hanım çok ilgili ve alakalıydı. Onun rahat olması beni de bu süreçte çok rahatlattı. Doğumumun normal doğum olması için suyum azaldığı halde kontrollü bir şekilde bekledik. 39+3’te hastaneye yatarak suni sancı ile doğumumu gerçekleştirmeye karar verdik. Kendisi bana oluşabilecek riskler hakkında öncesinde detaylı bilgi vermişti. 28.01.2015’ te hastaneye yattım. NST cihazına bağlandım ve Ebru hanımı bekledim. Kendisi geldikten sonra uygun olan ilaç verildikten sonra NST cihazında bebeğin kalp atışları ve benim suni sancı durumumu takip ettik. Daha çok şiddetli olmayan 3. sancımda bebeğin kalp atışlarının çok düştüğünü ve uzun süre toparlanamadığını fark edince Ebru hanım acil sezeryana alınmam gerektiğini yoksa bebeğin tehlikeye girebileceğini bana uygun bir şekilde anlattı. Biraz apar topar oldu benim için şok oldum ama bebeğin sağlığı çok daha önemliydi o an tabiki. Sezeryana girdiğimde spinal ile uyuşturuldum. Ebru Hanım bu süreçte konuşmalarıyla beni çok rahatlattı. Kolay ve rahat bir şekilde bebeğimi kucağıma aldım. Her şey için teşekkür ederim.
K.A

Doğal doğum destekleyici doktorlar ararken başarısız geçen 2 doktor deneyimimden sonra hamileliğimin son haftalarına yaklaşırken Ebru Hanımla tanıştım 🙂 Zararın neresinden dönülürse kardır diyerek eşimle kliniğe gittik. Son haftalarda olmamıza rağmen doktorumuz bizi kabul etti. Her konuda aydınlatıcı açıklamalarda bulundu, güleryüzü ve desteği ile beni yüreklendirdi. Doğum zamanımın yılbaşı tatiline gelmesine rağmen en kısa sürede yanımda oldu, uzun süre süreci benimle takip etti. Benim için zorlu geçen normal doğum denemelerimden sonra karar değiştirip sezeryan doğum istediğimde de yargılamadan kararıma saygı duyarak beni doğuma aldı ve oğlumu 01.01.2015 günü kucağıma verdi 🙂 Gebelik sürecinin kararsızlıkla geçtiği tüm haftalar için yanımda olmasını dilerdim.Ama kısa süre için bile olsa Ebru Hanım gibi bir hekimle çalışmak güzeldi 🙂
N.G.

Ebru Hanım konusunda gerçekten başarılı ve özenli bir hekim. Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye edebilirim.
S.G.

Doktorumun samimiyeti, güleryüzlü oluşu beni çok rahatlatıyor. Özellikle tercihim normal doğum olduğu için kendisini seçtim. Ayrıca çok bilgili oluşu benin kafamdaki tüm soruları yanıtlayıp rahatlatması beni çok memnun ediyor. Onu çok seviyorum.
Pınar Yavuz

Ebru Hanıma internetten ulaşmıştım muayeneye gittim çok memnun kaldım çok sıcak kanlı biri sizi her konuda bilgilendiriyor hamilelik kontrollerimi kendisiyle devam ediyorum çok iyi bir doktor.
M.S.

Yaklaşık 6 saat süren bir doğum deneyimi yaşadım. Bu süre içerisinde doktorum Ebru Ünal en büyük destekçimdi. Doğuma hazırlandığım süreç içerisinde de endişelerim, korkularım hakkında konuştuk ve normal doğum konusunda kendisi beni çok rahatlattı. Bebeğimin kilosunun düşük olması da beni çok korkutan etkenlerden biriydi. Fakat tüm endişelerime rağmen doğumum çok rah at geçti ve bebeğimi sağlıklı bir şekilde kucağıma alabildim. Şuanda böyle güzel bir deneyim yaşadığım için çok mutluyum. Anne olmak çok güzel 🙂
A.G.

Ben şahsım adına başka şehirde ikamet etmeme rağmen Ebru Hanım ve ekibiyle, hamileliğimde destek bulmaktan çok memnunum. İlginize teşekkürler.
M.S.

Yüz yüze görüşmeden bile kurulan iletişim Ebru Hanımla görüşmeye karar vermemde en büyük etken. Kendisiyle karşılaştığımda ise samimiyeti ve ilgisiyle doğru bir karar verdiğimi gördüm. Teşekkür ediyorum ekip arkadaşlarına ve kendisine.
E.

Ebru Hanım benin için şanstı. Ona ilk muayeneye geldiğimde çok güvenmiştim. Çünkü yaklaşımı, İlgisi o kadar içten ve candan ki, bunu anlatmak değil yaşamak gerekir. Doğumumda bile bana karşı çok yakın ve nazikti. Bu ilk bebeğimiz. İnşallah ikincisisinde de yine Ebru Hanım’ın yanına gelmek istiyorum ve geleceğim. Buradaki çalışanlara ve Ebru Hanım’a çok teşekkür ederim ilgilerinden ve bize karşı olan sevgilerinden dolayı.
P.A.

Ebru Hanım mükemmel, güleryüzlü bir doktor. Onunla tanıştıktan sonra başka bir doctor gidemeyeceğimi kesinlikle söyleyebilirim. Vajinal daraltma lazerle yapılan ağrısız, kısa süreli ama hayatınızı % 100 değiştiren küçük bir işlem. Kesinlikle çok memnunum ve çevremdeki herkese tavsiye ediyorum.
N.Ç.

26 yaşında ve 5 yıllık evliyim. vajinal genişlik problemi yaşıyordum. İnternettten araştırırken Dr. Ebru Ünal’a rastladım. Kliniğe gittiğimde 20 dakika gibi kısa bir sürede, ağrı ve acı hissetmeden lazerle vajinal daraltma işlemi uygulandı. İşlemden 2 hafta sonra daralmayı hissetmeye başladım. 6. hafta itibariyle tamamen daralma gerçekleşti. Dr. hanımdan ve yapmış olduğu işlemden çok memnun kaldım. Çevremdekilere kesinlikle tavsiye edeceğim. Her şey için teşekkür ederim.
E.K.

Adres

Cumhuriyet Cd. No: 50
MNS Plaza Kat: 7 D: 35
(Çifte Minare Camii Yanı) Adana

Çalışma Saatleri

Hafta içi
10:00 – 17:00 arası

Sosyal Medya’da Takip Et