Vadi istanbul’da bulunan Jinekolog Doktor Ebru Ünal Kadın Sağlığı Ünitemizde on sekiz yaşından menopoz sonrasına kadar her kadının jinekolojik sorununa yardımcı olmaktayız. Kadınlara yüksek kalitede sağlık hizmeti veriyoruz.

Muayeneniz sırasında kullanılan medikal malzemelerden, muayenehanemizdeki hijyen koşullarına kadar en iyi kalitede ürün ve cihazlar ile hizmet sunuyoruz. Amacımız kadınların kaliteli ve rahat bir ortamda hizmet almasını sağlamaktır.

Hastalarımızı bekletmeden, huzurlu ve konforlu bir ortamda memnuniyetlerini ön planda tutarak hizmet veriyoruz.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı ve Kozmetik Jinekolog Op. Dr. Ebru Ünal İncirlik Amerikan Üssünde bulunan Amerikan Hastanesi ve Palo Alto, Kaliforniyadaki Stanford Üniversitesi Minimal İnvazif Cerrahi Kliniğinden ve ayrıca  Londra’ daki Queen Mary University of London Barts Institude‘den edindiği uluslararası tıbbi tecrübesini, hastalarına en doğru teşhis ve tedaviyi uygulamak  için kullanmakta, hastalarını tedavi ederken üyesi olduğu Amerikan Kadın Doğum Derneğinin önerilerini de dikkate almaktadır.

İstanbul’daki Vadistanbul’da bulunan Jinekoloji ve Kadın Hastalıkları ünitemizin tüm birimlerinde, en son teknolojik cihazlarımızla sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Kliniğimizde uygulanan hizmetlerin bazıları;

Randevu Almak İçin

Kızlık zarı onarımı hakkında soru sormak veya randevu almak için @doktorebruunal instagram adresinden veya 0532 632 40 34 nolu telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bizimle iletişim kurmak için
aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Adres

Ayazağa Mah.
Vadistanbul Alışveriş Merkezi
Bulvar Etabı 2A Blok
9. Kat Daire 68
Sarıyer / 
İSTANBUL

Çalışma Saatleri

Hafta içi
09:00 - 17:00 arası

Paylaşım