Vajina Daraltma Ameliyatı

Normal doğum yapmış ve ciddi vajinal genişlik şikayeti olan, rektosel ve sistosel şikayetleri olan, doğumda yırtıklar nedeniyle vajina girişinde genişlik olan kadınlara Op.Dr. Ebru Ünal vajina daraltma ameliyatı uygulamaktadır.

Vajinal daraltma ameliyatı işleminde sadece vajina girişini daraltmıyoruz.  Vajinal daraltma işleminde rahim ağzına kadar tüm vajina boyunca daraltma uygulamaktayız.  Rektosel ve sistosel varsa, buna sebep olan fasya defektini de her vakada onarıyoruz. Vajina girişindeki perine bölgesinde yırtılmış ve ayrı duran  kasları ve vajinanın alt 1/3 kısmında bulunan levator kaslarını da  onararak vajinal daralmayı güçlendiriyoruz.

Göbek etrafından aldığımız yağ dokusunu nanoteknoloji ile ayrıştırarak ameliyat sırasında vajinal mukozanın altına ve vajina yan duvarlarına yağ enjeksiyonu olarak  uyguluyoruz. Böylece vajinal daraltma sayesinde vajina hacmi küçülüyor ve  ciddi daralma elde ediliyor.

Cerrahi vajinal daraltma ve yağ enjeksiyonu işlemi ameliyathanede yapılmaktadır ve 1 günlük yatış gerektirmektedir.

Vajinal daraltma işlemleri için İstanbul’daki Vadistanbul’da bulunan kliniğimizi arayabilirsiniz.

Randevu Almak İçin

Bu tedavi veya uygulama hakkında soru sormak veya randevu almak için @doktorebruunal instagram adresinden veya 0532 632 40 34 nolu telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bizimle iletişim kurmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Adres

Ayazağa Mah.
Vadistanbul Alışveriş Merkezi
Bulvar Etabı 2A Blok
9. Kat Daire 68
Sarıyer / 
İSTANBUL

Çalışma Saatleri

Hafta içi
09:00 - 17:00 arası

Paylaşım