Dr. Zein Obagi, Suriye’deki Damaskus tıp fakültesinden mezun olduktan sonra Amerika’da önce patoloji ihtisası yapmış, ardından da San Diego’da dermatoloji ihtisası yapmıştır. Yaptığı bu iki uzmanlık sayesinde, deride hücresel seviyede iyileşmenin sağlanmasını amaçlayan Zein Obagi Cilt Sağlığı konseptini oluşturmuştur. Yüzeysel cilt tedavilerinin sadece o anlık etki ettiğini ve cilt sağlığının hücresel seviyede tekrar oluşturulmadan cildin düzelmeyeceğini ispatlamıştır. Geliştirdiği Zein Obagi tedavi protokollerini dünyanın bir çok yerindeki dermatolog, medikal estetik uzmanı ve plastik cerrahlar hastaları için kullanmaktadır.

Dr. Zein Obaginin geliştirdiği cilt sınıflaması ve cilt sağlığı tanımlamaları ile hastalardaki sorunlar daha kolay belirlenmekte ve uygun tedavi protokolleri planlanmaktadır. Zein Obagi ürünlerinin en önemli özelliği ise, her kullanıcıda sonuç vermesidir.

 Cilt sadece üzerine boya sürülen bir duvar gibi değildir. Cilt yaşayan ve en alt tabakadan yüzeye kadar her katmanı canlı bir dokudur. Bu nedenle, Zein Obagide kullanılan özel teknoloji sayesinde etken maddeler, derideki desmozomlardan geçerek en alt tabakaya ulaşır. Böylece cildi yüzeyden değil, içten tedavi edilir. Zein Obagi ürünleri ile cilt sağlığınızı tekrar elde etmek mümkündür.

Doktor Zein Obagi’nin tanımladığı ve ürünler ile elde edilmesi hedeflenen sağlıklı cilt; gergin, dolgun, parlak, lekesiz, her yeri aynı renkte, hastalıksız, sivilcesiz olmasıdır. Aynı bir bebeğin cildi gibi..

Op.Dr. Ebru Ünal, 2015 yılından beri Türkiye’de Zein Obagi doktoru olarak kliniğinde hastalarını tedavi etmektedir. Medikal estetik uzmanı ve klinik dermatolog olan Op. Dr. Ebru Ünal 2015 yılında Dr. Rachael Eckel’ den Londra’da eğitim almıştır. 2016 yılında ise Dr. Zein Obagi’den Los Angles’ta eğitim almış, 2019 kasım ayına Dr. Zein Obagi’nin Los Angles Beverly Hills’ teki kliniğide düzenlediği masterclass Zein Obagi eğitimine katılmıştır.

 Op.Dr. Ebru Ünal, kliniğinde cildinize uygun tedavileri belirleyip, kullanımını size anlatmaktadır. Ayrıca sivilce, derin sivilce izi, skar, genişlemiş gözenek, yüzde sarkma, yaşlanma belirtileri, güneş yaşlanması, leke ve melazma gibi sorunları Zein Obagi ile tedavi etmektedir. Yüz ve vücuttaki bir çok kozmetik sorun için danışmanlık yapmaktadır.

Op. Dr. Ebru Ünal, controlled depth blue peel, lazer ile cilt tedavisi ve 3 step peel uygulamalarını kliniğinde yapmaktadır.

Ayrıca kliniğimizde estetisyenlerimiz Zein Obagi Kırmızı Halı (Red Carpet) peelingini uygulamaktadır.

2015 – Dr. Zein Obagi ile

Dr. Zein Obagi and Dr. Ebru Unal2015

2020 – Dr. Zein Obagi ile

Randevu Almak İçin

Kliniğimizden Zein Obagi uygulamaları ile ilgili randevu almak için aşağıdaki formu doldurun veya 0532 632 40 34 nolu telefonumuzdan bizi arayın.

Bizimle iletişim kurmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Adres

Ayazağa Mah.
Vadistanbul Alışveriş Merkezi
Bulvar Etabı 2A Blok
9. Kat Daire 68
Sarıyer / 
İSTANBUL

Çalışma Saatleri

Hafta içi
09:00 - 17:00 arası

Değerli Hastalarımız ve Misafirlerimiz,Covid 19 Salgını Döneminde Yanınızdayız

Kliniğimiz açıktır.
Tüm önlemleri alıyoruz.

Op. Dr. Ebru Ünal

Paylaşım